FIT pobyt s LevFITom 2023

Radi by sme Vás pozvali na FIT pobyt s LevFITom, ktorý sa bude konať od 30.6. do 2.7.2023 v Salamandra resort ****, nachádzajúcom sa iba 45 minút jazdy od Levíc. Tento pobyt je určený pre všetkých, ktorí si chcú aktívne oddýchnuť a zlepšiť svoju kondíciu pod vedením skúsených trénerov.

V cene pobytu vo výške 280 eur na 1 osobu je zahrnuté ubytovanie (v izbe pre 2 osoby) na 2 noci/3 dni, plná penzia a opekačka, neobmedzený prístup do wellnes centra (bazény, vírivky, sauny), prístup do fitness centra, skupinové cvičenia a outdoorové aktivity s trénermi a parkovanie.

Naši tréneri Filip Dvořáček (kruháč, kondícia), Andrea Michalias (Zadok Nohy Brucho, HIIT), Dominika Schwarz (joga) a Natália Dvořáčková (plávanie) Vás budú sprevádzať počas pobytu.

Okrem toho Vám hotel ponúka aj množstvo doplnkových služieb, ako sú napríklad squash, biliard, ping-pong, zorbing, pump-track, tenis, volejbal, futbal, člnkovanie alebo masáže.

Počet miest je limitovaný!

Prvých 7 záväzne prihlásených účastníkov (do 15.4.) dostane poukaz na masáž zdarma. Pre záväzné prihlásenie je potrebné uhradiť 50% z ceny pobytu vopred.

Tešíme sa na Vás!